Cooper All Season Van je celoročná pneumatika navrhnutá špeciálne pre dodávky a úžitkové vozidlá.Kombinuje spoľahlivú trakciu; stabilitu a dlhú životnosť; ktoré sú dôležité pre každodennú prevádzku a ťažšie zaťaženie.Všestranný dezén behúňa zaisťuje dobrú priľnavosť na suchých; mokrých aj ľahko zasnežených vozovkách; efektívny odvod vody a stabilnú ovládateľnosť pri rôznych poveternostných podmienkach.Pneumatika je konštruovaná tak; aby zvládala vyššie zaťaženie a nájazdy typické pre dodávky - prináša pevnosť; komfort a rovnomerné opotrebenie.
| Sezóna | Celoročné |
| Šírka | 195 mm |
| Profil | 70 % |
| Priemer | R15 |
| Hmotnostný index | 104 (900kg) |
| Rýchlostný index | R |
| Priľnavosť na mokrú vozovku | C |
| Spotreba paliva | D |
| Objem | 83.39 l |
| Zosilnenie | C |
| EPREL | 2556887 |
| Ochrana ráfiku | |
| Dezén | COOPER ALL SEASON VAN |
| Druh | Štandardné a EV ready |
| EÚ smernica | 2020/740 |
| Konštrukcia | Radiální |
| Hlučnosť | 74 dB |
| Hlučnosť typ | B |
| Trieda vozidla | C2 |
| Duša | TL |
Na u nás zakúpené a prezuté pneumatiky značky Kumho poskytujeme dvojročnú záruku na nelepiteľné defekty, krádež a vandalizmus.
Takže ak sa Vám niečo z uvedeného stane dáme Vám novú pneumatiku zadarmo