Tento model je letná pneumatika pre úžitkové/van automobily; ktorá kladie dôraz na nosnosť; stabilitu pri zaťažení a dlhú životnosť vzorky.Dezén behúňa má robustnejšie rebrá a hlbšie drážky; ktoré pomáhajú odvádzať vodu a udržiavať trakciu aj pri ťažšom náklade.Pneumatika je taktiež navrhnutá tak; aby čo najlepšie tlmila vibrácie a nerovnosti povrchu; čo zvyšuje komfort pri preprave nákladu.
| Sezóna | Letné |
| Šírka | 205 mm |
| Profil | 75 % |
| Priemer | R16 |
| Hmotnostný index | 113 (1150kg) |
| Rýchlostný index | R |
| Priľnavosť na mokrú vozovku | B |
| Spotreba paliva | C |
| Zosilnenie | C |
| Objem | 104.49 l |
| Dezén | SUMMER VAN |
| Druh | Štandardné a EV ready |
| EPREL | 2499579 |
| Trieda vozidla | C2 |
| Konštrukcia | Radiální |
| Hlučnosť | 72 dB |
| Hlučnosť typ | B |
| Duša | TL |
| EÚ smernica | 2020/740 |
Na u nás zakúpené a prezuté pneumatiky značky Kumho poskytujeme dvojročnú záruku na nelepiteľné defekty, krádež a vandalizmus.
Takže ak sa Vám niečo z uvedeného stane dáme Vám novú pneumatiku zadarmo