Tento model je letná pneumatika pre úžitkové/van automobily; ktorá kladie dôraz na nosnosť; stabilitu pri zaťažení a dlhú životnosť vzorky.Dezén behúňa má robustnejšie rebrá a hlbšie drážky; ktoré pomáhajú odvádzať vodu a udržiavať trakciu aj pri ťažšom náklade.Pneumatika je taktiež navrhnutá tak; aby čo najlepšie tlmila vibrácie a nerovnosti povrchu; čo zvyšuje komfort pri preprave nákladu.
| Sezóna | Letné |
| Šírka | 195 mm |
| Profil | 70 % |
| Priemer | R15 |
| Hmotnostný index | 104 (900kg) |
| Rýchlostný index | S |
| Priľnavosť na mokrú vozovku | C |
| Spotreba paliva | C |
| Objem | 83.39 l |
| Zosilnenie | C |
| EPREL | 2490167 |
| Dezén | SUMMER VAN |
| DOT | 2025 |
| Druh | Štandardné a EV ready |
| EÚ smernica | 2020/740 |
| Konštrukcia | Radiální |
| Hlučnosť | 72 dB |
| Hlučnosť typ | B |
| Trieda vozidla | C2 |
| Duša | TL |
Na u nás zakúpené a prezuté pneumatiky značky Kumho poskytujeme dvojročnú záruku na nelepiteľné defekty, krádež a vandalizmus.
Takže ak sa Vám niečo z uvedeného stane dáme Vám novú pneumatiku zadarmo