CONTINENTAL VanContact Ultra Camper – robustná pneumatika pre obytné vozidlá s dlhou životnosťou.VanContact Ultra Camper je špecializovaná pneumatika značky Continental navrhnutá pre obytné vozidlá (campervany) a karavany.Kombinuje vysokú nosnosť; maximálnu spoľahlivosť a dlhú životnosť s jazdným komfortom a bezpečnosťou; a to aj pri dlhom státí alebo vysokom zaťažení.Táto pneumatika je postavená na základoch modelu VanContact Ultra; ale s prispôsobenou konštrukciou pre špecifické požiadavky obytných vozidiel; ako je vyšší tlak; stabilita pri zaťažení a odolnosť proti poškodeniu.Najdôležitejšie vlastnosti a charakteristiky:- Vysoká nosnosť a stabilita – ideálna pre obytné vozidlá a karavany.- Odolnosť proti opotrebeniu a poškodeniu - zosilnené bočnice a behúň.- Vynikajúci kilometrový výkon - navrhnuté pre dlhé cesty aj dlhodobé používanie.- Nízky valivý odpor – prispieva k nižšej spotrebe paliva.- Bezpečná aj pri dlhodobom státí – odolnosť voči deformáciám a tlakovým zmenám.
| Sezóna | Letné |
| Šírka | 225 mm |
| Profil | 75 % |
| Priemer | R16 |
| Hmotnostný index | 116 (1250kg) |
| Rýchlostný index | R |
| Priľnavosť na mokrú vozovku | A |
| Spotreba paliva | C |
| Objem | 97.81 l |
| EPREL | 2366686 |
| DOT | 2025 |
| Druh | Camper |
| Dezén | VanContact Ultra Camper |
| Trieda vozidla | C2 |
| Konštrukcia | Radiální |
| Hlučnosť | 71 dB |
| Hlučnosť typ | B |
| Duša | TL |
| EÚ smernica | 2020/740 |
Na u nás zakúpené a prezuté pneumatiky značky Kumho poskytujeme dvojročnú záruku na nelepiteľné defekty, krádež a vandalizmus.
Takže ak sa Vám niečo z uvedeného stane dáme Vám novú pneumatiku zadarmo