| Sezóna | Letné |
| Šírka | 205 mm |
| Profil | 70 % |
| Priemer | R17 |
| Hmotnostný index | 115 (1215kg) |
| Rýchlostný index | R |
| Objem | 83.16 l |
| EÚ smernica | 2020/740 |
| Dezén | VanContact Eco |
| Konštrukcia | Radiální |
| Druh | Štandardné |
| Duša | TL |
| Hlučnosť | 0 dB |
| Trieda vozidla | C2 |
Na u nás zakúpené a prezuté pneumatiky značky Kumho poskytujeme dvojročnú záruku na nelepiteľné defekty, krádež a vandalizmus.
Takže ak sa Vám niečo z uvedeného stane dáme Vám novú pneumatiku zadarmo