Dunlop Econodrive Winter: Vynikajúca zimná výkonnosť pre ľahké úžitkové vozidlá.Dunlop vyvinul dezén behúňa s výrazným usporiadaním do tvaru písmena „V“; ktorý zlepšuje odvod vody a zaisťuje spoľahlivú ovládateľnosť. Stredové dezénové drážky účinne zachytávajú sneh a zvyšujú tak priľnavosť pri jazde po zasneženej vozovke.Bloky behúňa pneumatiky sú vystužené spojovacími mostíkmi; čo zvyšuje tuhosť pneumatík; znižuje oter a predlžuje kilometrový prebeh.
| Sezóna | Zimné |
| Šírka | 215 mm |
| Profil | 60 % |
| Priemer | R16 |
| Hmotnostný index | 103 (875kg) |
| Rýchlostný index | T |
| Priľnavosť na mokrú vozovku | C |
| Spotreba paliva | D |
| Druh | Štandardné |
| Zosilnenie | C |
| EPREL | 1858707 |
| Dezén | ECONODRIVE WINTER |
| EÚ smernica | 2020/740 |
| Trieda vozidla | C2 |
| Konštrukcia | Radiální |
| Hlučnosť | 73 dB |
| Hlučnosť typ | B |
| Duša | TL |
Na u nás zakúpené a prezuté pneumatiky značky Kumho poskytujeme dvojročnú záruku na nelepiteľné defekty, krádež a vandalizmus.
Takže ak sa Vám niečo z uvedeného stane dáme Vám novú pneumatiku zadarmo