UltraGrip Cargo: Udržte svoju dodávku na ceste aj v náročných zimných podmienkach.Lepšia vyváženosť medzi výkonom na suchu a na snehu: Lamely pneumatiky s efektom vzájomného uzamknutia pre lepšiu priľnavosť a stabilitu behúňa.Zdokonalené brzdenie a trakcia na snehu a ľade: Vyššia hustota lamiel a ich dokonalejšie usporiadanie.Vynikajúca trakcia a brzdný výkon na zasnežených a zľadovatených vozovkách: Blok aktivujúce drážky pre zvýšenie počtu zaberajúcich hrán.Vyšší kilometrový nájazd i pri veľkej záťaži: Styčná plocha stabilizujúca konštrukciu s extra odolnou zmesou.Najdôležitejšie vlastnosti a charakteristiky:- 3PMSF.- Lepšie vyváženosť medzi výkonom na suchu a na snehu.- Zdokonalené brzdenie a trakcia na snehu a ľade.- Vynikajúca trakcia a brzdný výkon na zasnežených a zľadovatených vozovkách.- Vyšší kilometrový nájazd i pri veľkej záťaži.
| Sezóna | Zimné |
| Šírka | 215 mm |
| Profil | 60 % |
| Priemer | R17 |
| Hmotnostný index | 104 (900kg) |
| Rýchlostný index | H |
| Priľnavosť na mokrú vozovku | C |
| Spotreba paliva | D |
| Objem | 102.31 l |
| Zosilnenie | C |
| EPREL | 1545470 |
| Dezén | ULTRAGRIP CARGO |
| DOT | 2025 |
| Druh | Štandardné a EV ready |
| EÚ smernica | 2020/740 |
| Konštrukcia | Radiální |
| Hlučnosť | 72 dB |
| Hlučnosť typ | B |
| Trieda vozidla | C2 |
| Duša | TL |
Na u nás zakúpené a prezuté pneumatiky značky Kumho poskytujeme dvojročnú záruku na nelepiteľné defekty, krádež a vandalizmus.
Takže ak sa Vám niečo z uvedeného stane dáme Vám novú pneumatiku zadarmo