Pneumatika Michelin CrossClimate Camping je špeciálne navrhnutá pre karavany a obytné vozidlá; ktoré často cestujú na rôzne typy ciest a terénov; vrátane diaľnic; vidieckych ciest a táborových miest.Táto pneumatika kombinuje vlastnosti letných a zimných pneumatík; aby poskytla bezpečnosť a výkon v rôznych poveternostných podmienkach.Dezén tejto pneumatiky je navrhnutý tak; aby poskytoval vynikajúcu trakciu a ovládateľnosť na rôznych typoch povrchov; vrátane asfaltu; štrku a blata.Michelin CrossClimate Camping kombinuje vlastnosti letných a zimných pneumatík; čo znamená; že poskytuje dobrý výkon a bezpečnosť ako v teplejšom; tak v chladnejšom počasí. To zahŕňa schopnosť odvádzať vodu a sneh; čo zlepšuje bezpečnosť a ovládateľnosť.Táto pneumatika je navrhnutá tak; aby poskytovala dlhotrvajúci výkon a odolnosť proti opotrebovaniu; čo je dôležité pre dlhé cesty a časté cestovanie s karavanom.Michelin kladie dôraz aj na komfort jazdy; a preto je CrossClimate Camping navrhnutá tak; aby poskytovala pohodlnú jazdu s minimálnym hlukom a vibráciami.Charakteristika- Všesmerový dezén- All-Season vlastnosti- Odolnosť- KomfortTáto pneumatika je ideálnou voľbou pre majiteľov karavanov a obytných vozidiel; ktorí hľadajú spoľahlivú a univerzálnu pneumatiku; ktorá poskytuje bezpečnosť a výkon v rôznych poveternostných podmienkach a na rôznych typoch ciest.
| Sezóna | Celoročné |
| Šírka | 225 mm |
| Profil | 75 % |
| Priemer | R16 |
| Hmotnostný index | 118 (1320kg) |
| Rýchlostný index | R |
| Priľnavosť na mokrú vozovku | A |
| Spotreba paliva | C |
| Zosilnenie | CP |
| EPREL | 1079644 |
| Objem | 112.86 l |
| Dezén | CROSSCLIMATE CAMPING |
| DOT | 2024 |
| Ochrana ráfiku | |
| Hlučnosť | 72 dB |
| Konštrukcia | Radiální |
| Druh | Camper |
| Duša | TL |
| Hlučnosť typ | A |
| Trieda vozidla | C2 |
| EÚ smernica | 2020/740 |
Na u nás zakúpené a prezuté pneumatiky značky Kumho poskytujeme dvojročnú záruku na nelepiteľné defekty, krádež a vandalizmus.
Takže ak sa Vám niečo z uvedeného stane dáme Vám novú pneumatiku zadarmo