ESKIMO LT - novinka pre zimnú sezónu 2021/2022.ESKIMO LT ponúka skvelé jazdné vlastnosti; dlhú kilometrovú výdrž za super cenu.Optimálne umiestnené drážky AquaGroove skvelé odvádza vodu a sneh z kontaktnej plochy a tým zlepšujú priľnavosť pneumatiky.Dezén ESKIMO LT poskytuje dobrý výkon na snehu aj na mokre.Najdôležitejšie vlastnosti a charakteristiky:- 3PMSF.- Vysoký potenciál priľnavosti na snehu.- Spoľahlivý výkon na mokrej vozovke.- Vylepšená trakcia na ľade.- Cenovo výhodná pneumatika: dobrý kilometrový výkon u ťažko naložených vozidiel.
| Sezóna | Zimné |
| Šírka | 215 mm |
| Profil | 60 % |
| Priemer | R16 |
| Hmotnostný index | 103 (875kg) |
| Rýchlostný index | T |
| Priľnavosť na mokrú vozovku | C |
| Spotreba paliva | D |
| Objem | 94.92 l |
| Zosilnenie | C |
| EPREL | 652443 |
| Dezén | ESKIMO LT |
| DOT | 2025 |
| Druh | Štandardné |
| EÚ smernica | 2020/740 |
| Konštrukcia | Radiální |
| Hlučnosť | 73 dB |
| Hlučnosť typ | B |
| Trieda vozidla | C2 |
| Duša | TL |
Na u nás zakúpené a prezuté pneumatiky značky Kumho poskytujeme dvojročnú záruku na nelepiteľné defekty, krádež a vandalizmus.
Takže ak sa Vám niečo z uvedeného stane dáme Vám novú pneumatiku zadarmo