VanContact A / S - Dezén odolný proti poveternostným vplyvom zlepšený nemeckou technológiou.Najdôležitejšie vlastnosti a charakteristiky:- Optimalizované brzdenie za mokra a znížený aquaplaning.- Vysoký výkon v zasnežených podmienkach.- Lepšie ovládateľnosť na suchých a zasnežených komunikácií.- Vyšší kilometrový výkon a znížený valivý odpor.
| Sezóna | Celoročné |
| Šírka | 315 mm |
| Profil | 55 % |
| Priemer | R17 |
| Hmotnostný index | 132 (2000kg) |
| Rýchlostný index | Q |
| Zosilnenie | C |
| EÚ smernica | 2020/740 |
| Objem | 149.80 l |
| Dezén | VanContact A/S |
| Duša | TL |
| Druh | Štandardné |
| Konštrukcia | Radiální |
| Hlučnosť | 0 dB |
| Trieda vozidla | C2 |
Na u nás zakúpené a prezuté pneumatiky značky Kumho poskytujeme dvojročnú záruku na nelepiteľné defekty, krádež a vandalizmus.
Takže ak sa Vám niečo z uvedeného stane dáme Vám novú pneumatiku zadarmo