Agilis 3 je letná pneumatika pre úžitkové vozidlá.Nový rad letných dodávkových pneumatík s triedou valivého odporu B a optimalizovanou hmotnosťou.Vynikajúce brzdné vlastnosti na mokrom povrchu od prvého do posledného kilometra vďaka technológiám EverGrip.Nový rad letných dodávkových pneumatík s triedou priľnavosti na mokre A.Špeciálne ochranné štíty; ktoré chránia bočnice pneumatiky pred poškodením.Zmes gumy odolná voči oderu; ktorá vychádza z inovatívnej technológie použitej pri nákladných pneumatikách.Patentované odvádzače kamienkov z nákladných pneumatík; prispôsobené prvýkrát pre dodávkové pneumatiky; zvyšujú ochranu pred poškodením tým; že zabraňujú zachytávaniu kamienkov v behúni a predlžujú tak jeho životnosť.
| Sezóna | Letné |
| Šírka | 215 mm |
| Profil | 65 % |
| Priemer | R15 |
| Hmotnostný index | 104 (900kg) |
| Rýchlostný index | T |
| Priľnavosť na mokrú vozovku | A |
| Spotreba paliva | B |
| Objem | 66.41 l |
| Zosilnenie | C |
| EPREL | 410893 |
| Ochrana ráfiku | |
| Dezén | AGILIS 3 |
| Druh | Štandardné a EV ready |
| EÚ smernica | 2020/740 |
| Konštrukcia | Radiální |
| Hlučnosť | 72 dB |
| Hlučnosť typ | B |
| Trieda vozidla | C2 |
| Duša | TL |
Na u nás zakúpené a prezuté pneumatiky značky Kumho poskytujeme dvojročnú záruku na nelepiteľné defekty, krádež a vandalizmus.
Takže ak sa Vám niečo z uvedeného stane dáme Vám novú pneumatiku zadarmo