Dunlop Econodrive LT vysoký nájezd km a nízká spotřeba paliva pro hospodárnou jízdu.Pneu byla navržena tak aby co nejvíce snížila celkové náklady.Špeciálna zmes behúňa obsahuje uhlíkové častice pre vyššiu tuhosť a menšie trenie o povrch vozovky.Silicového častice pomáhajú znížiť valivý odpor; čo má za následok nižšiu spotrebu paliva.Čtyřžebrový vzorka behúňa zaisťuje skvelý výkon na mokrej vozovke.Hlboké stredové drážky a otvorený dezén ramien rýchlo odvádza vodu a tým znižujú riziko vzniku aquaplaningu.Posilnené bočnice chráni pneumatiku pred poškodením o obrubník.Najdôležitejšie vlastnosti a charakteristiky:- Navrhnutá pre nižšie celkové náklady.- Nízkoopotřebitelná zmes.- Vynikajúca odolnosť ovládateľnosť.- Výborný výkon na mokrom povrchu.
| Sezóna | Letné |
| Šírka | 195 mm |
| Profil | 70 % |
| Priemer | R15 |
| Hmotnostný index | 104 (900kg) |
| Rýchlostný index | S |
| Priľnavosť na mokrú vozovku | B |
| Spotreba paliva | C |
| Objem | 83.39 l |
| Zosilnenie | C |
| EPREL | 611443 |
| Ochrana ráfiku | |
| Dezén | ECONODRIVE LT |
| Druh | Štandardné |
| EÚ smernica | 2020/740 |
| Konštrukcia | Radiální |
| Hlučnosť | 72 dB |
| Hlučnosť typ | B |
| Trieda vozidla | C2 |
| Duša | TL |
Na u nás zakúpené a prezuté pneumatiky značky Kumho poskytujeme dvojročnú záruku na nelepiteľné defekty, krádež a vandalizmus.
Takže ak sa Vám niečo z uvedeného stane dáme Vám novú pneumatiku zadarmo