Goodyear EfficientGrip Cargo- Nové pre ľahké nákladné vozidlá- Vylepšené kilometre v porovnaní s konkurenciou- Zvýšená účinnosť šetrí náklady na palivo- Lepšia cesta brzdenia na mokrých cestách
| Sezóna | Letné |
| Šírka | 195 mm |
| Profil | 60 % |
| Priemer | R16 |
| Hmotnostný index | 99 (775kg) |
| Rýchlostný index | H |
| Priľnavosť na mokrú vozovku | B |
| Spotreba paliva | B |
| Zosilnenie | C |
| EPREL | 530926 |
| Objem | 79.97 l |
| Špecifikácia | FI |
| Dezén | EFFICIENTGRIP CARGO |
| Ochrana ráfiku | |
| Hlučnosť | 70 dB |
| Konštrukcia | Radiální |
| Druh | Štandardné |
| Duša | TL |
| Hlučnosť typ | B |
| Trieda vozidla | C2 |
| EÚ smernica | 2020/740 |
Na u nás zakúpené a prezuté pneumatiky značky Kumho poskytujeme dvojročnú záruku na nelepiteľné defekty, krádež a vandalizmus.
Takže ak sa Vám niečo z uvedeného stane dáme Vám novú pneumatiku zadarmo