Pneumatika Sava Trenta - Trvácna a spoľahlivá letná pneumatika pre dodávky a ľahké nákladné vozidlá.Vodičom dodávok a ľahkých nákladných vozidiel; ktorí vedia oceniť hodnotu; prináša pneumatika Sava trenta výkon s cenovou dostupnosťou. Vďaka spoľahlivej ovládateľnosti; vysokej kilometrovej životnosti a kvalitnej konštrukcii je pneumatika Sava ideálnou voľbou.Výkonná pneumatika s letným vzorom dezénu; ktorý zabezpečuje dobrú ovládateľnosť na mokrom aj suchom povrchu.Navrhnutá na používanie so všetkými nápravami ľahkých nákladných vozidiel a dodávok.Trvácna konštrukcia pre dlhšiu životnosť pneumatiky.Najdôležitejšie vlastnosti a charakteristiky: - Spoľahlivá letná ovládateľnosť.- Vhodná pre všetky nápravy.- Vysoká kilometrová životnosť.
| Sezóna | Letné |
| Šírka | 185 mm |
| Profil | 80 % |
| Priemer | R15 |
| Hmotnostný index | 103 (875kg) |
| Rýchlostný index | P |
| Priľnavosť na mokrú vozovku | C |
| Spotreba paliva | D |
| Zosilnenie | C |
| EPREL | 611484 |
| Objem | 84.78 l |
| Dezén | TRENTA |
| DOT | 2024 |
| Ochrana ráfiku | |
| Hlučnosť | 72 dB |
| Konštrukcia | Radiální |
| Druh | Štandardné |
| Duša | TL |
| Hlučnosť typ | B |
| Trieda vozidla | C2 |
| EÚ smernica | 2020/740 |
Na u nás zakúpené a prezuté pneumatiky značky Kumho poskytujeme dvojročnú záruku na nelepiteľné defekty, krádež a vandalizmus.
Takže ak sa Vám niečo z uvedeného stane dáme Vám novú pneumatiku zadarmo