Firestone Vanhawk 2 Winter je novou generáciou pneumatík pre dodávky; ktorá kombinuje vlastnosti série Vanhawk s excelentným výkonom v zime.Firestone Vanhawk 2 Winter ponúka dlhú životnosť a vysokú bezpečnosť.Dosahujú spoľahlivého výkonu za rozumnú cenu; čo ocenia všetci vodiči a flotily potýkajúce sa s výzvami jazdy v zimnom období.Najdôležitejšie vlastnosti a charakteristiky:- 3PMSF.- Vynikajúce jazdné vlastnosti.- Dobrý pomer výkon x cena.
| Sezóna | Zimné |
| Šírka | 215 mm |
| Profil | 75 % |
| Priemer | R16 |
| Hmotnostný index | 113 (1150kg) |
| Rýchlostný index | R |
| Priľnavosť na mokrú vozovku | B |
| Spotreba paliva | D |
| Zosilnenie | C |
| EPREL | 383006 |
| Objem | 90.00 l |
| Dezén | VANHAWK 2 WINTER |
| DOT | 2024 |
| Ochrana ráfiku | |
| Hlučnosť | 73 dB |
| Konštrukcia | Radiální |
| Druh | Štandardné |
| Duša | TL |
| Hlučnosť typ | B |
| Trieda vozidla | C2 |
| EÚ smernica | 2020/740 |
Na u nás zakúpené a prezuté pneumatiky značky Kumho poskytujeme dvojročnú záruku na nelepiteľné defekty, krádež a vandalizmus.
Takže ak sa Vám niečo z uvedeného stane dáme Vám novú pneumatiku zadarmo