VanContact A / S - Dezén odolný proti poveternostným vplyvom zlepšený nemeckou technológiou.Najdôležitejšie vlastnosti a charakteristiky:- Optimalizované brzdenie za mokra a znížený aquaplaning.- Vysoký výkon v zasnežených podmienkach.- Lepšie ovládateľnosť na suchých a zasnežených komunikácií.- Vyšší kilometrový výkon a znížený valivý odpor.
| Sezóna | Celoročné |
| Šírka | 285 mm |
| Profil | 55 % |
| Priemer | R16 |
| Hmotnostný index | 126 (1700kg) |
| Rýchlostný index | N |
| Priľnavosť na mokrú vozovku | A |
| Spotreba paliva | E |
| Objem | 115.98 l |
| Zosilnenie | C |
| EPREL | 506194 |
| Ochrana ráfiku | |
| Dezén | VanContact A/S |
| Druh | Štandardné |
| Trieda vozidla | C2 |
| Konštrukcia | Radiální |
| Plátna | 10PR |
| Hlučnosť | 72 dB |
| Hlučnosť typ | B |
| Duša | TL |
| EÚ smernica | 2020/740 |
Na u nás zakúpené a prezuté pneumatiky značky Kumho poskytujeme dvojročnú záruku na nelepiteľné defekty, krádež a vandalizmus.
Takže ak sa Vám niečo z uvedeného stane dáme Vám novú pneumatiku zadarmo