RW06 zimná pneumatika so skvelými jazdnými vlastnosťami na zasnežených a zľadovatených vozovkách.Tri hlavné obvodové drážky zabezpečujú bezpečné výkony na mokre.Najdôležitejšie vlastnosti a charakteristiky: - 3PMSF.- Skvelé jazdné vlastnosti.- Dobrá odolnosť proti aquaplaningu.
| Sezóna | Zimné |
| Šírka | 175 mm |
| Profil | 65 % |
| Priemer | R14 |
| Hmotnostný index | 86 (530kg) |
| Rýchlostný index | T |
| Priľnavosť na mokrú vozovku | D |
| Spotreba paliva | E |
| Zosilnenie | XL |
| Objem | 57.00 l |
| Dezén | RW06 WINTER |
| Druh | Štandardné |
| EPREL | 471912 |
| Trieda vozidla | C2 |
| Konštrukcia | Radiální |
| Hlučnosť | 70 dB |
| Hlučnosť typ | B |
| Duša | TL |
| EÚ smernica | 2020/740 |
Na u nás zakúpené a prezuté pneumatiky značky Kumho poskytujeme dvojročnú záruku na nelepiteľné defekty, krádež a vandalizmus.
Takže ak sa Vám niečo z uvedeného stane dáme Vám novú pneumatiku zadarmo