VanContact ™ Camper - Pomôže vám udržať vaše vozidlo na ceste a vašu náladu na prázdninové vlne. Celoročná pneumatika pre obytné automobily a mobilné domy.VanContact ™ Camper vyznačujúci sa lepším výkonom zaručuje krátku brzdnú dráhu; presné riadenie a vysokú stabilitu na suchej vozovke.Zásluhou svojej zosilnené konštrukcia je pneumatika menej citlivá na prípadné preťaženie.Táto ochrana je v súlade s normami Camping Pneu (CP) a zvyšuje bezpečnosť pri väčšom zaťažení obytných vozidiel a mobilných domov.Veľký počet lamiel maximalizuje dĺžku hrany; čo zaisťuje lepší kontakt s mokrou vozovkou a zvyšuje brzdný výkon na mokrom povrchu.Odvodňovacie drážky v tvare písmena V a široké bočné drážky navyše úspešne predchádzajú aquaplaningu.Najmä v zimných podmienkach prináša predĺžená dĺžka hrany lamely vynikajúci brzdný výkon.V kombinácii s malými výstupkami vnútri drážok v ramennej oblasti ponúka pneumatika VanContact ™ Camper vynikajúce záberové vlastnosti a presné riadenie na vozovkách pokrytých snehom.Najdôležitejšie vlastnosti a charakteristiky:- Robustná konštrukcia zodpovedajúce normám CP zvyšuje bezpečnosť pri dočasne väčšom zaťažení.- Vynikajúci riadenia a brzdenia na suchej vozovke.- Vysoký brzdný výkon na mokrej; blatisté a zasneženej vozovke.
| Sezóna | Celoročné |
| Šírka | 225 mm |
| Profil | 75 % |
| Priemer | R16 |
| Hmotnostný index | 118 (1320kg) |
| Rýchlostný index | R |
| Priľnavosť na mokrú vozovku | A |
| Spotreba paliva | C |
| Objem | 97.81 l |
| Zosilnenie | C |
| EPREL | 483470 |
| Dezén | VanContact Camper |
| DOT | 2025 |
| Druh | Camper |
| Ochrana ráfiku | |
| EÚ smernica | 2020/740 |
| Konštrukcia | Radiální |
| Plátna | 10PR |
| Hlučnosť | 73 dB |
| Hlučnosť typ | B |
| Trieda vozidla | C2 |
| Duša | TL |
Na u nás zakúpené a prezuté pneumatiky značky Kumho poskytujeme dvojročnú záruku na nelepiteľné defekty, krádež a vandalizmus.
Takže ak sa Vám niečo z uvedeného stane dáme Vám novú pneumatiku zadarmo