Sava Trenta 2 Pneumatika ľahkého nákladného vozidla pre vodičov; ktorí vedia oceniť hodnotu; so spoľahlivým ovládaním a brzdením; dlhou kilometrovou životnosťou a výborným výkonom na mokrých cestách.Bloky komôrok a lamely sú posilnené; tak aby tvorili silné okraje; zvyšovali priľnavosť silno zaťažených vozidiel.Obrys pneumatiky s viacerými spicami vytvára dlhú a širokú stopu aj pri rovnomernom rozložení tlaku medzi pneumatikou a cestou s cieľom dosiahnuť dlhú kilometrovú životnosť.Pevné vonkajšie bloky prinášajú lepšiu schopnosť prenosu sily; čo umožňuje spoľahlivé ovládanie a brzdenie za sucha s ťažko naloženými vozidlami.Optimálne rozmiestnené pozdĺžne drážky rýchlo absorbujú a rozptyľujú vodu a kašovitý sneh mimo dezénu; čím počas jazdy zabezpečujú výbornú ovládateľnosť na mokrých cestách.Najdôležitejšie vlastnosti a charakteristiky: - Vynikajúca priľnavosť na suchom a dokonca naloženom vozidle.- Vysoký kilometrový výkon.- Skvelý kontakt s mokrou cestou.- Vynikajúci pomer cena / výkon.
| Sezóna | Letné |
| Šírka | 225 mm |
| Profil | 70 % |
| Priemer | R15 |
| Hmotnostný index | 112 (1120kg) |
| Rýchlostný index | R |
| Priľnavosť na mokrú vozovku | B |
| Spotreba paliva | C |
| Zosilnenie | C |
| EPREL | 611795 |
| Objem | 108.99 l |
| Dezén | TRENTA 2 |
| DOT | 2025 |
| Ochrana ráfiku | |
| Hlučnosť | 72 dB |
| Konštrukcia | Radiální |
| Druh | Štandardné |
| Duša | TL |
| Hlučnosť typ | B |
| Trieda vozidla | C2 |
| EÚ smernica | 2020/740 |
Na u nás zakúpené a prezuté pneumatiky značky Kumho poskytujeme dvojročnú záruku na nelepiteľné defekty, krádež a vandalizmus.
Takže ak sa Vám niečo z uvedeného stane dáme Vám novú pneumatiku zadarmo