NOKIAN Weatherproof C - ROBUSTNÉ PNEUMATIKA ZOSTÁVA AJ PRI VYSOKOM ZAŤAŽENIE KOLA PEVNÁ A VYVÁŽANÉ PO CELÝ ROK.Robustný pneumatika Nokian Weatherproof C zostáva aj pri vysokom zaťažením bicykla pevná a vyvážená po celý rok. Táto výkonná celoročná pneumatika je výnimočne odolná a zaručuje rovnomerné opotrebenie vzorky.Vykazuje veľmi dobrý výkon na brečke a snehu. Pneumatika Nokian Weatherproof C má iné vzorky behúňa pre väčšie vozidlá a ľahší náklady.Symetrický vzorka behúňa v tvare šípok (Nokian Weatherproof C Cargo) zaručuje u rozvážkových vozidiel dobrú priľnavosť na mokrom a zasneženom povrchu.Pre ľahšie vozy je tu upravený asymetrický dezén (Nokian Weatherproof C Van); ktorý znižuje riziko aquaplaningu a zvyšuje komfort.Zmes gumy na bočniciach oboch modelov je zosilnená extrémne odolnými aramidovými vláknami; vďaka ktorým je pneumatika odolnejšia voči nárazom a průpichům spôsobeným kontaktom s ostrými hranami alebo prekážkami.Najdôležitejšie vlastnosti a charakteristiky:- Výborná ovládateľnosť aj pri plnom naložení.-Vynikajúca jazdné vlastnosti na snehu; výnimočná priľnavosť aj na mokrej vozovke- Maximálny výkon po celý rok.- Bočnice odolné voči ptůpichům a prierazom.- Extrémne stabilný jazda a komfort.- 3PMSF.
| Sezóna | Celoročné |
| Šírka | 195 mm |
| Profil | 65 % |
| Priemer | R16 |
| Hmotnostný index | 104 (900kg) |
| Rýchlostný index | T |
| Priľnavosť na mokrú vozovku | D |
| Spotreba paliva | D |
| Zosilnenie | C |
| Objem | 85.00 l |
| Dezén | Weatherproof C VAN |
| Druh | Štandardné |
| EPREL | 510214 |
| Trieda vozidla | C2 |
| Konštrukcia | Radiální |
| Hlučnosť | 73 dB |
| Hlučnosť typ | B |
| Duša | TL |
| EÚ smernica | 2020/740 |
Na u nás zakúpené a prezuté pneumatiky značky Kumho poskytujeme dvojročnú záruku na nelepiteľné defekty, krádež a vandalizmus.
Takže ak sa Vám niečo z uvedeného stane dáme Vám novú pneumatiku zadarmo